Дорогі друзі !

 

      Я радий вітати вас на Веб-сайті навчально-наукового Інституту Холоду, Кріотехнологій та Екоенергетики імені В.С. Мартиновського Одеської Національної Академії Харчових Технологій - одного з найвідоміших вузів України. Тут ви можете дізнатися про багате історичне минуле інституту, наше сьогодення та плани на майбутнє.

     Знаю, що я не самотній, коли називаю Інститут рідним домом. Усі викладачі, співробітники, студенти і аспіранти приймають наш Інститут як свій дім - дім великої родини цікавих та творчих особистостей, які сьогодні, у ХХІ столітті, коли Україна перебуває в умовах нових політичних і економічних викликів, щоденно плідно співпрацюють над здійсненням високої Місії Інституту.

      Сучасні інноваційні галузі досліджень та освіти Інституту включають в себе нанотехнології, сталу енергетику, навколишнє середовище, адаптацію людства до змін клімату, кібербезпеку, штучний інтелект та ін. У розпорядженні студентів та науковців Інституту - по справжньому унікальні лабораторії, які не мають аналогів в Україні. Розвиваються міжнародні програми обміну викладачами і студентами.  

В стінах Інституту одержують освіту багато іноземних студентів.

      Я щиро вірю в те, що співпраця з нашим Інститутом дозволить вам посісти гідне місце в суспільстві, стати успішною людиною та професіоналом високого ґатунку.

 Якщо ви мрієте, мислите і вірите у майбутнє, запрошуємо до нашої родини!

   

    Директор навчально-наукового інституту Холоду,

    Кріотехнологій та Екоенергетики імені В.С. Мартиновського

    Одеської національної академії харчових технологій,

    доктор технічних наук, професор Б.В. Косой